فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات تخصصی و ارزشمند است که توسط متخصصان فیزیوتراپی به افرادی که نیازمند خدمات فیزیوتراپی هستند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند ارائه می شود.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، غیرتهاجمی و موثر است که نقش موثر در درمان و توانبخشی مشکلات سیستم اسکلتی _ عضلانی و همچنین مشکلات دستگاه عصبی و … دارد.

فیزیوتراپی تنفسی در بیماران کرونایی نیز که امروزه به آن توجه زیادی شده است از خدماتی است که بصورت فیزیوتراپی در منزل قابل ارائه است.

فیزیوتراپی کمک زیادی به ارتقا سطح سلامت جامعه و بهبود کیفیت زندگی افراد می کند و از آن جایی که هزینه های درمانی را کاهش می دهد کمک زیادی به نظام بهداشتی و سلامت کشور می کند.

راهکارهای فیزیوتراپی در منزل به افرادی که به هر دلیلی دچار معلولیت یا ناتوانی شده اند و توانایی مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند کمک می کند تا مشکلات کمتری داشته باشند.

خروج از خانه و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی برای بسیاری از سالمندان دشوار است و این گروه از عزیزان نیز می توانند بیشترین بهره را از خدمات فیزیوتراپی در منزل ببرند و بدون مراجعه به مراکز درمانی از خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی استفاده کنند.

فیزیوتراپی در افرادی که تحت جراحی قرار گرفته اند بخصوص جراحی های ارتوپدی برای جلوگیری از عوارض ناشی از جراحی و بی حرکتی و همچنین تسریع بهبودی امری ضروری است و از آن جایی که مراجعه به مراکز فیزیوتراپی پس از جراحی و با وجود درد و زخم ناشی از جراحی سخت است این دسته از افراد نیز می توانند از این خدماتی که متخصصان ما در منزل ارائه می کنند بهره مند شوند.

فواید فیزیوتراپی در منزل

  • صرفه جویی در زمان
  • بدون نیاز به خروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک شهری
  • کاهش هزینه های درمانی
  • دریافت کیفیت بالای خدمات درمانی
  • درایفت خدمات فیزیوتراپی در کنار سایر افراد خانواده که استرس بیمار را کاهش می دهد.
  • کاهش مشکلات ناشی از جابجایی بیمار و افراد سالمند 
  • و …

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در منزل – فیزیوتراپی در تهران – متخصص فیزیوتراپی – فیزیوتراپی سالمندان – فیزیوتراپی ورزشی

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست